Portret Joanna Łagan
Cześć!
Mam na imię Joanna i jestem twórcą strony na której gościsz. Miejsca przeznaczonego dla świadomych siebie kobiet.
Ja sama chciałam zmienić kierunek w jakim zmierza moje życie i dlatego narodził się pomysł na stworzenie miejsca, w którym kobiety podobne do mnie, mogłyby poczuć się jak na spotkaniu z przyjaciółką. Staram się tworzyć teksty, które pomogą każdej z Nas uwierzyć, że wszystkie jesteśmy wyjątkowe i możemy żyć tak, jak chcemy, bez potrzeby przyzwolenia ze strony innych ludzi. 
Nazwa mojej strony czyli Be Brave Create Your Own World jest po angielsku, ponieważ po polsku: " Bądź dzielna. Stwórz swój własny świat" jakoś mi nie pasowało.Tygrysica według mnie to zwierzę dzielne i silne jak każda kobieta, dlatego nie dziw się, że moje logo to właśnie jej twarz. Sama wykonałam rysunek i jestem z niego dumna! 
Na blogu będą pojawiać się wpisy o tematyce związanej z życiem kobiet i o moich zmaganiach ze swoimi słabościami. Niezmiennie uczę się miłości do samej siebie, akceptacji własnego ciała i współczucia dla mojej nadmiernej emocjonalności. Może tak jak ja, zmagasz się sama ze sobą i właśnie na mojej stronie poczujesz, że nie jesteś jedyna.
Wszyscy czegoś szukamy, czasem są to miejsca, czasem ludzie, rzeczy a niekiedy my sami. Ja rozpoczęłam wędrówkę, w poszukiwaniu siebie. Byłoby wspaniale gdybyś towarzyszyła mi w tej podróży. Jeżeli tak jak ja chciałabyś odkryć, kim naprawdę jesteś i czego chcesz od życia, to zapraszam Cię do mojego świata.
Opowiem Ci o miejscach, które zostały w moim sercu, a także przemyśleniach jakie rodzą się we mnie, w związku z byciem kobietą. Im jestem starsza i bardziej świadoma swojej kobiecości, tym wyrazniej widzę jak zmienia się mój sposób patrzenia na Świat. Szukam w sobie radości od lat, próbuję uczyć się być pozytywnie nastawiona do wszystkiego co przynosi mi życie, ale jest to trudne. Nauka radości to trening na długie lata i to bez przerw na odpoczynek.
Będę pisać o książkach, które mogą wnieść inne spojrzenie na niektóre kwestie związane z postrzeganiem rzeczywistości albo coś wartościowego, które w jakimś stopniu mi pomogły i mogą pomóc Tobie. Jeszcze nie znalazłam książki, która odmieniłaby moje życie, ale nie poddaję się w poszukiwaniach. Może kiedyś sama taką napiszę?
Jeżeli chciałabyś podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami, to dobrze trafiłaś. Nie ważne w jakim miejscu na świecie mieszkasz, jeżeli czujesz spokój sama ze sobą to znaczy, że jesteś tam gdzie powinnaś być. Ja wciąż szukam tego spokoju, jeżeli masz ochotę dołączyć do mnie to zapraszam.