Portret Joanna Łagan

Szkolę się w dziedzinie treningu mentalnego, aby pomagać innym w odkrywaniu ich potencjału. Sama przeszłam dość długą drogę, która wcale się nie skończyła. To naprawdę niesamowite, że im więcej wiem, tym widzę, jak dużo jeszcze muszę się nauczyć.

Zaczynając rozwój osobisty, podejmujemy wyzwanie, żeby poznać siebie. W treningu mentalnym mamy wiele narzędzi, które pomagają dotrzeć do naszego wnętrza. Żeby coś w naszym życiu osiągnąć, trzeba działać. Podczas sesji, wykonujemy ćwiczenia, dzięki którym zaczynamy dostrzegać świat, jakiego nie znaliśmy wcześniej.

Wykonywanie ćwiczeń i zadań domowych, jest obowiązkowe, bo sama teoria to za mało. Kiedyś tylko czytałam książki i uczestniczyłam w kursach, bez wykonywania zadań, które były częścią szkoleń i to był błąd. Teraz to wiem, bo wiele rzeczy mogłabym osiągnąć wcześniej, gdybym zaczęła działać, zamiast tylko słuchać.

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które chciałby sprawdzić, czy trening mentalny jest dla nich. Pierwsza sesja zapoznawcza (30 – 40 min), jest bezpłatna, abyśmy obie mogły sprawdzić, czy mamy energie, które do siebie pasują.

Spotykamy się online, za pomocą platformy zoom, Skype, Messenger - potrzebujesz smartfon lub komputer z dostępem do Internetu, kamerą i słuchawkami. Nie każda trenerka mentalna jest dla każdego, tak samo, jak nie każdy nauczyciel zdobywa nasze serca. Poznaj mnie i sprawdź czy to właśnie ze mną, chcesz odkrywać swój potencjał i budować zdrową pewność siebie.

ARTYKUŁY O TRENINGU MENTALNYM