with Brak komentarzy

Nie mogąc pogodzić się z wyrządzoną nam krzywdą, tracimy czas by żyć teraz

Wszyscy przerabiamy w obecnym życiu określone nauki, które są nam potrzebne do rozwoju naszej duszy. Każdy człowiek który pojawia się na naszej drodze, ma określone zadanie, nauczyć nas czegoś. Nie zawsze od razu odkrywamy czego dana osoba nas nauczyła, ale po jakimś czasie, możemy dostać olśnienia.

Człowiek w wielu przypadkach podejmuje działanie dopiero, kiedy zostaje do tego zmuszony. Ktoś może nas krzywdzić, ale my możemy mieć powody, żeby w tej krzywdzie żyć. Wiele złych rzeczy, jakie nas spotyka, to coś czego potrzebujemy, żeby zmienić kierunek naszego życia. Wielu ludzi, którzy zdradzili nasze zaufanie, oczerniali nas czy nastawiali innych przewin nam, pomogło nam być bardziej uważnym.

Każdy partner z którym tworzyłyśmy związek uczył nas, czego chcemy a czego nie chcemy. Każdy człowiek jakiego poznałyśmy uświadamiał nam z jakimi ludźmi pragniemy przebywać, a jakich wolimy unikać. Możesz marnować energię na rozpamiętywanie bólu i uczucia rozczarowania, zdrady czy nienawiści, ale w ten sposób tracisz energię, która jest ci potrzebna by żyć teraźniejszością.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

Uwalniasz się od przeszłości, czy wolisz żyć wspomnieniami?

Zostaw Komentarz