with Brak komentarzy

Nie ma sensu podchodzić do życia zbyt poważnie

Strach to uczucie, które zna każdy, a wielu nie jest w stanie sobie z nim poradzić. Uświadom sobie co wzbudza w Tobie strach, bo to może być olbrzymim krokiem, do jego akceptacji. Wszystkie skończymy tak samo, ciało każdej z nas umrze, to jest z góry przesądzone. Wiesz jakie będzie zakończenie pobytu na tej planecie, więc przyszłość jest Ci znana.

Przychodzimy na ten świat nagie i takież będziemy stąd odchodzić, ważne to, co zrobimy pomiędzy. Życie to doświadczenie, coś co możemy poczuć, zasmakować, a największym jego dobrodziejstwem jest miłość. Doświadczenie miłości drugiego człowieka to magia, najlepsze upojenie narkotykowe, jakiego doświadcza nasz umysł.

Strach o przyszłość zakłóca teraźniejszość i budzi w nas niepokój, więc nie marnuj czasu na strach o coś, co nie jest ci obiecane. Rób plany, realizuj marzenia i zaufaj sobie i mocy Wszechświata, że nie ważne co się stanie, Ty i tak ze wszystkim sobie poradzisz.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

Jak Ty podchodzisz do życia, poważnie czy dajesz sobie trochę luzu?

Zostaw Komentarz