with Brak komentarzy

Okazywanie emocji może być trudne, bo nie nauczono nas jak to robić

Trening mentalny, to jedno z najbardziej fascynujących przeżyć w moim życiu. Wydawałoby się, że będzie strasznie nudno przebywać kilka dni, z grupą kilkunastu obcych osób. O czym można rozmawiać, skoro nie o życiu, które było i jest poza ścianami sali w której przebywaliśmy? A jednak działa się magia.

To niesamowite uczucie kiedy obcy człowiek wypowiada kwestie, które ty często mówisz, ale nagle brzmią one irracjonalnie. Bywa trudno, kiedy ktoś mówi ci, że się ciebie boi, że czuć od ciebie chłód, a ty przecież nie jesteś  soplem lodu. Jest ciężko patrzeć, kiedy widzisz jak inni ludzie cierpią.

Mój trening interpersonalny był połączony z dodatkowymi zajęciami, polegającymi na pracy z ciałem. Po kilku godzinach pracy z emocjami, dodatek w postaci poznawania ciała stanowił wspaniałe dopełnienie. Nie da się opisać słowami, co przeżyliśmy jako grupa i każdy z nas z osobna, ale nie znam nikogo, kto żałowałby choćby minuty z tych kilku dni.

Polecam trening interpersonalny w Centrum Szkoleń i Rozwoju osobistego Meritum w Katowicach.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

Myślałaś kiedyś, żeby sprawdzić jak zachowasz się w grupie całkiem obcych ludzi?

Zostaw Komentarz