with Brak komentarzy

Kiedy ktoś wzbudza w tobie złość, kogo za to obwiniasz?

Wszystko jest energią i my także emanujemy swoją, dlatego warto dbać, by była ona przyjazna. Jeżeli nie zgadzasz się z drugim człowiekiem, to ważne żeby szukać rozwiązań satysfakcjonujących dla obu stron. Nasze nastawienie ma tutaj olbrzymie znaczenie, bo to ono będzie prowadzić albo do walki albo do pokojowego rozwiązania.

Nastawiając się na obronę swoich poglądów, możesz być zaślepiona argumentami drugiego człowieka. Ego często każe nam pokazać innym, jak jesteśmy ważne. Jeśli musisz coś bezustannie udowadniać, to zastanów się komu chcesz pokazać swoją ważność. W drugą stronę możesz grać ofiarę, która potrzebuje zainteresowania, a może je uzyskać jedynie przez współczucie.

Ludzie, których spotykamy w naszym życiu, często pobudzają rany, które wydawały się zagojone. Żeby mogła powstać blizna, najpierw trzeba wyleczyć skaleczone miejsce, a żeby to zrobić trzeba wiedzieć, że nadal rana krwawi. Zastanów się kto i jakie wzbudza w tobie uczucia i odpowiedz sobie, dlaczego takie.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

Kontrolujesz swoje myśli, kiedy masz wokół siebie innych ludzi? Nauczyłaś się czegoś ze swoich byłych znajomości?

Zostaw Komentarz