with Brak komentarzy

Zawsze chciałam pomagać innym kobietom, aby mogły się odważyć spełniać swoje marzenia.

Nie wiedząc, co zrobić ze swoim życiem, szukamy różnych pomysłów, wskazówek. Często mamy ciekawe pomysły, na nasz własny biznes, ale się boimy. Strach, że nam się nie uda, że nie podołamy, że zawiedziemy same siebie. To on jest głównym sprawcą braku działania. A życie nie polega na tym, żeby stać w miejscu i się bać, tylko żeby iść do przodu. Strach towarzyszy wszystkim ludziom, którzy starają się coś zrobić, jest to zupełnie normalne uczucie.

Ja też się boję, ale myślę sobie, że jest wiele kobiet podobnych do mnie, a w grupie zawsze jest raźniej. Dlatego zapraszam Cię do dołączenia do mnie. Jeżeli jest coś, co chciałabyś zrobić, ale się boisz o tym powiedzieć na głos, to napisz mi o tym. Świat się zmienia i to nasze zadanie, aby zmienił się na lepsze. Wspierajmy się jak tylko możemy, podtrzymujmy się na duchu i będzie dobrze 🙂

Przedstawiam Ci, mój pierwszy film. Jest on początkiem serii, jaką planuję zrealizować. Myślę, że rzeczy, o których będę opowiadać, przydadzą się Tobie. Nawet jeśli moje filmy, nie trafią do milionów, mam nadzieję, że trafią chociaż do jednej osoby, która tego potrzuje.

 

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

 

Co sądzisz o moim pomyśle? Zrobiłaś już coś, co napawało Cię strachem, ale chęć realizacji była większa?

 

Zostaw Komentarz