with Brak komentarzy

Znajdź dla siebie czas i zapisz na kartce, czego pragniesz od życia

Sama po sobie wiem, że trudno jest wyobrazić sobie swoją przyszłość. Bez głębszego zastanowienia się, czego tak naprawdę chcemy. Często możemy marzyć o dalekich podróżach, dlatego warto zapisać jak miałaby wyglądać taka podróż. Dzięki kartce papieru sprawiamy, że w naszym umyśle staje się ona bardziej realna. Dokładnie wypisz miejsce do którego chcesz polecieć. Następnie sprawdź, jak się tam dostać, co zobaczyć, a zaczniesz rozumieć, że taki wyjazd jest możliwy.

Marząc o wspaniałym mężczyźnie, który pojawi się w Twoim życiu i zajmie się Tobą, uratuje Cię, możesz tylko marzyć. Jednak najpierw sprawdź, czy z Twojego obecnego mężczyzny, nie da się zrobić tego wymarzonego. Czasem jesteśmy tak zamknięte w swoich schematach, że trudno nam zobaczyć coś, co widzą inni ludzie. Zmieniając siebie, możesz wpływać na zmiany ludzi, których masz obok siebie. Pomyśl, czego tak naprawdę chcesz, zapisz to i przeczytaj, żeby wiedzieć, czy to jest naprawdę to o czym marzysz.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

 

A jak u Ciebie z wizją swojego życia? Zapisałaś sobie na papierze, czego tak naprawdę chcesz?

Zostaw Komentarz