with Brak komentarzy

Szczerość wobec siebie bywa trudna ale warto się z nią zmierzyć

We współczesnym społeczeństwie, kiedy cały świat gna do przodu, coraz trudniej się odnaleźć. Z każdej strony słyszymy, że trzeba działać, podążać na szczyt i stawać się zwycięzcą. Presja otoczenia może sprawić, że poczujemy się zmęczone i niechętne do kolejnych wyzwań. Czasem nasze ciała albo umysły odmawiają posłuszeństwa, więc warto odpocząć.

A co kiedy ciągle, odkładamy coś na później, bo nam się nie chce nic robić? To czas kiedy trzeba się zastanowić, dlaczego nam się nie chce. Co sprawia, że na samą myśl o czymś, opada nasz entuzjazm? Czy kieruje nami brak motywacji, czyli nie mamy wizji, co chciałybyśmy osiągnąć, dokąd mamy zmierzać? A może nasze cele są olbrzymie i sama myśl o nich, nas przytłacza?

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

Bądź ze sobą szczera, bo jesteś jedyną osobą, której nie możesz oszukać. Jeśli świadomie ze sobą nie dojdziesz do porozumienia, twoje ciało będzie dawać znaki, że coś jest nie tak.

Zostaw Komentarz