with Brak komentarzy

Dusza komunikuje się z nami za pomocą naszego ciała

Kiedy zaczęłam czytać książki o naszych duszach, podchodziłam do nich dość sceptycznie. Kilka lat temu nie przekonywały mnie choroby, które przekazywane są w rodzinach od pokoleń. Cała sieć połączeń przodków, jakoś do mnie nie przemawiała. Wtedy nie byłam gotowa na wiedzę, którą posiadam w tym momencie. Totalna biologia sprawiła, że patrzę inaczej na historię swojej rodziny, a także, że patrzę inaczej na samą siebie.

Wszystko zaczyna się, jeszcze zanim się urodzimy w ciałach, w których żyjemy obecnie. Wszystko ma jakąś przyczynę, każda nasza choroba, każdy wypadek i zdarzenie z naszego życia, jest nam do czegoś potrzebne. Jednak błądzimy jak we mgle, bo wiedza, którą powinniśmy posiadać, nie jest nam przekazywana. Dopiero osoba, która zaczyna szukać, może ją zgłębić. Słuchaj co mówi twoja intuicja, a możesz się zdziwić w którą stronę pokieruje twoim życiem.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

Co myślisz o podpowiedziach swojej duszy, zauważasz je czy starasz się ignorować?

Zostaw Komentarz