with Brak komentarzy

Zdefiniuj swoje pojęcie sukcesu, żeby wiedzieć czym on dla ciebie jest

Przez wiele lat sukces kojarzył mi się z ludźmi biznesu, którzy zarabiają krocie na swoich przedsiębiorstwach. Od razu miałam przed oczami wielkie domy, sportowe samochody i wyprawy prywatnym odrzutowcem na koniec świata. Pieniądze są narzędziem do osiągania celów, a nie celem samym w sobie. Pożądanie mamony stało się tak powszechne, że aż smutne.

Każdy z nas potrzebuje bezpieczeństwa i owszem pieniądze zapewniają w pewien sposób tę potrzebę, ale jednak nie do końca. Jeżeli masz w sobie strach, który nie pozwala czuć się bezpiecznie, to nawet mając miliardy będziesz się bać. Życie jest nieprzewidywalne, dlatego warto być otwartym na wszystko, co przyniesie nam nowy dzień.

Nie podążaj za tłumem, idź własną drogą. Rób to, co tobie sprawia przyjemność, nie musisz zadowalać innych. Słuchaj swojej intuicji, otwieraj się na nowe doświadczenia, nie traktuj życia jak egzaminu, którego zasad nie ustalasz. Każdy jest tutaj po coś, żeby czegoś doświadczyć, przeżyć to, co jest mu potrzebne. Szukaj swojej drogi by osiągnąć sukces.

 

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

 

Znasz swoją definicję sukcesu? Podziel się swoją opinią.

Zostaw Komentarz