with Brak komentarzy

Czy masz przy sobie ludzi, którzy będą cię wspierać?

Na pewno słyszałaś powiedzenie: " Kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one". Wszyscy chcemy należeć do społeczności, mieć wokół siebie ludzi na których możemy liczyć, to normalne. Każdy chce czuć się bezpiecznie. Kłopot może się pojawić, gdy chcesz coś zmienić w swoim życiu, a zmiana ta będzie oddziaływać również na inne osoby.

Aby uzyskać wsparcie warto się przygotować na opinie sabotażystów, czego mogą się obawiać i jak możesz zmniejszyć ich obawy. Jednak najważniejsze jest to, co ty myślisz, a przede wszystkim czy ty wierzysz w to, co chcesz zrobić. Jest mnóstwo osób, które szły pod prąd, bo wierzyły w swój produkt w swój pomysł i pomimo wielu sabotażystów, jakich spotkali na drodze, dotarli do mety.

Warto otaczać się ludźmi, którzy naprawdę nam dobrze życzą i pomimo swoich lęków, nie przerzucają ich na nas. Każdą obawę w zdrowej relacji międzyludzkiej można omówić, bez robienia dramy i innych form manipulacji.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

 

Jak jest u ciebie, otaczasz się dobrymi ludźmi? A może sama jesteś zewnętrznym sabotażystą swoich bliskich?

 

Zostaw Komentarz