with Brak komentarzy

Coś , co jest zapisane ma większą wartość

Nie jestem zwolenniczką potwierdzania swojej wartości poprzez certyfikaty, jednak mogą one pomóc w podnoszeniu wiary w siebie. Wiele kobiet nie docenia, ile tak naprawdę osiągnęły, bo mamy zakodowane, że ciągle trzeba więcej i więcej. Dążenie do doskonałości dla wielu z nas stało się priorytetem, z czego możemy nawet nie zdawać sobie sprawy.

Znajdź czas, żeby przygotować dla siebie album swoich osiągnięć. Przez lata uczyłyśmy się mnóstwa rzeczy, o których teraz nie myślimy, bo przecież wszyscy to potrafią. A to nie prawda! Nie każdy wie jak upiec tort, grać w tenisa, zrobić kolaż zdjęć, napisać artykuł na WordPress, nagrać film, wystąpić przed grupą ludzi, sporządzić sprawozdanie i milion innych rzeczy. Każda z nas jest inna i ma inne zdolności, predyspozycje i umiejętności. Wszystkie jesteśmy wyjątkowe, zdolne i potrzebne.

Wypisz całą listę rzeczy, które potrafisz robić i zastanów się, jak się czułaś zanim się nauczyłaś je robić. Wszystko jest łatwe jak się już potrafi, a do tego czasem wiedzie długa droga, o której zapominamy. Przypomnij sobie ile czasu poświęciłaś, żebyś teraz mogła robić wiele rzeczy z automatu.

Na Facebook utworzyłam fanpage: "Joanna Łagan - Be Brave Create Your Own World". Jeżeli masz ochotę przyłącz się do mnie, razem będziemy zmieniać świat.

Budowanie pewności siebie to praca, zachęcam by zacząć! Co myślisz, o powyższym ćwiczeniu?

Zostaw Komentarz